Infiniton AA12HC Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Infiniton AA12HC (119 sidor) i kategorin Luftkonditionering. Denna manual har varit användbar för 15 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
119
Nedladdningar
1.215
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Luftkonditionering |
| Modell: | AA12HC |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 63685 g |
| Bredd: | 558 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1772 mm |
| Nettoskatt: | 90 W |
| Ismaskin: | Nee |
| Sladdlängd: | 2.3 m |
| Ljudnivå: | 36 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Årlig-energiförbrukning: | 219 kWu |
| Frys nettokapacitet: | 74 l |
| Fryskapacitet: | 7 kg/24u |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 192 l |
| No Frost (kylskåp): | Nee |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Antal hyllor i kylskåp: | 5 |
| Frysläge: | Onder |
| Retentionstid vid strömavbrott: | - uur |
| Antal fryshyllor: | 3 |
| Total nettokapacitet: | 266 l |
| Äggställ: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Installationsfackets bredd: | 560 mm |
| Installationsfack djup: | 550 mm |
| Installationsfack höjd: | 1775 mm |
| Nuvarande: | 10 A |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Klimaatklasse: | SN-ST |
| Bulleremissionsklass: | C |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
| Iskubshållare: | Ja |
| Strömväxlingsteknik: | Ja |
| Energiklass (kylning): | A++ |
| Bredd, inomhusenhet: | 200 mm |
| Djup, inomhusenhet: | 750 mm |
| Höjd, inomhusenhet: | 285 mm |
| Inomhusenhetens vikt: | 8000 g |
| Utomhusenhetens vikt: | 25000 g |
| Drifttemperatur (kylning) (T-T): | 16 - 32 ° C |
Luftkonditionering Infiniton Manualer
21 September 2025
18 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
Luftkonditionering Manualer
Nyaste Luftkonditionering Manualer
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026