Infiniton CCFL-4530 Bruksanvisning
Infiniton Luftkonditionering CCFL-4530
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton CCFL-4530 (74 sidor) i kategorin Luftkonditionering. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Infiniton CCFL-4530 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/74

DC Inverter Ceilingloorironditioningnits&FA-CU
Instruction Manual
CCFL-4530
CCFL-6321
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Luftkonditionering |
| Modell: | CCFL-4530 |
| Utomhusenhetens bullernivå: | 58 dB |
| Energiklass (kylning): | A++ |
| Inomhusenhetens vikt: | 40000 g |
| Utomhusenhetens vikt: | 48000 g |
| Drifttemperatur (kylning) (T-T): | -15 - 50 ° C |
| Nedkylningskapacitet (nominell): | 18000 BTU/h |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton CCFL-4530 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Luftkonditionering Infiniton Manualer
21 September 2025
18 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
Luftkonditionering Manualer
Nyaste Luftkonditionering Manualer
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026