Infiniton CH-AA101 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton CH-AA101 (41 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Infiniton CH-AA101 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/41

Para asegurar un uso correcto de este aparato y para su seguridad, por favor,
lea este manual completamente antes de empezar a utilizar el dispositivo.
Model No.: CH-AA101
To ensure proper use of this appliance and your safety,please read the
instruction manual completely before operating this appliance.
CHEST FREEZER
INSTRUCTION MANUAL
CH-AA201
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | CH-AA101 |
| Produkttyp: | Frysbox |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 25000 g |
| Bredd: | 550 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 134 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.367 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 10 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| LED-indikatorer: | Power, Temperature |
| Automatisk avfrostning (frys): | Nej |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Frystemperatur (min): | -6 ° C |
| Certifiering: | CE |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Upp |
| Ström: | 0.65 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | T (tropisk) |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 2 |
| Fryskapacitet netto.: | 100 l |
| Temperatur mätenheter: | °C |
| Kontrollampa: | Ja |
| Positionering på marknaden: | Bordsskiva |
| Frys temperatur (max): | -25 ° C |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton CH-AA101 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Infiniton Manualer
11 Mars 2026
18 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
16 September 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026