Infiniton CV-50W Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton CV-50W (66 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Infiniton CV-50W eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/66

To ensure proper use of this appliance and your safety,please read the
instruction manual completely before operating this appliance.
INSTRUCTION MANUAL
Model No.: CV-50W
Para asegurar un uso correcto de este aparato y para su seguridad, por favor,
lea este manual completamente antes de empezar a utilizar el dispositivo.
CONGELADOR
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | CV-50W |
| Vikt: | 15000 g |
| Bredd: | 470 mm |
| Djup: | 440 mm |
| Höjd: | 510 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 148 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| antal stjärnor: | 4* |
| Produktens färg: | Vit |
| Eco-läge: | Nej |
| Energiklass: | E |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Total kapacitet netto: | 33 l |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Klimatkategori: | N-ST |
| Strömväxlingsteknik: | Nej |
| Barnsäkert: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton CV-50W ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Infiniton Manualer
11 Mars 2026
18 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
16 September 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026