Infiniton CMPE-61B Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Infiniton CMPE-61B (35 sidor) i kategorin Dörrklocka. Denna manual har varit användbar för 7 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
35
Nedladdningar
1.384
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Dörrklocka |
| Modell: | CMPE-61B |
| Färg på produkten: | Black, Red |
| Vikt: | 1540 g |
| Bredd: | 308 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 53 kWh |
| Förpackningens vikt: | 2200 g |
| Förpackningens bredd: | 298 mm |
| Djuppackning: | 190 mm |
| Förpackningshöjd: | 143 mm |
| Motoreffekt: | 205 W |
| Höjd (min): | 225 mm |
| Antal hastigheter: | 2 |
| Kraftkälla: | Batterij/Accu |
| Batteri/Batterispänning: | 18 V |
| Tomgångsvarvtal (max): | 11000 RPM |
| Ljudtrycksnivå: | 76.8 dB |
| Inkluderar batteriladdare: | Nee |
| Inkluderar batteri: | Nee |
| Tomgångsvarvtal (min): | 7000 RPM |
| Ljudnivåosäkerhet: | 3 dB |
| Vibrationsnivå (slipning): | 6.624 m/s² |
| Vibrationsnivåosäkerhet (nötning): | 1.5 m/s² |
| Stationärt antal sliprörelser (min): | 14000 OPM |
| Stationärt antal sliprörelser (max): | 22000 OPM |
| Typ av slipmaskin: | Vlakschuurmachine |
| Dammutsugsport: | Ja |
| Oscillerande banas diameter: | 2.5 mm |
| Geluidsvermogensniveau: | 87.8 dB |
| Slipytans storlek (BxD): | 230 x 115 mm |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 63 dB |
| Energiklass, flödesdynamik: | E |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | B |
Dörrklocka Infiniton Manualer
29 December 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
19 September 2024
Dörrklocka Manualer
Nyaste Dörrklocka Manualer
7 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025