Infiniton CMPP-RU92 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Infiniton CMPP-RU92 (27 sidor) i kategorin Dörrklocka. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
27
Nedladdningar
897
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Dörrklocka |
| Modell: | CMPP-RU92 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 8700 g |
| Bredd: | 450 mm |
| Djup: | 900 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 79 kWh |
| Förpackningens vikt: | 8700 g |
| Förpackningens bredd: | 730 mm |
| Djuppackning: | 220 mm |
| Förpackningshöjd: | 490 mm |
| Motoreffekt: | 190 W |
| Höjd (min): | 785 mm |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Justerbar i höjdled: | Ja |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 2560 x 1440 Pixels |
| Pekskärm: | Nee |
| Original bildförhållande: | 16:9 |
| Betraktningsvinkel, horisontell: | 178 ° |
| Betraktningsvinkel, vertikal: | 178 ° |
| Skärmform: | Flat |
| Typiskt kontrastförhållande: | 1000:1 |
| Marknadspositionering: | Gamen |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nee |
| Monteringsalternativ för kabellås: | Ja |
| Kabellåsspårtyp: | Kensington |
| Inbyggda högtalare: | Nee |
| Strömförbrukning (i standby): | - W |
| Display, antal färger: | 1,07 miljard kleuren |
| Maximal uppdateringshastighet: | 165 Hz |
| HDR-stöd: | Ja |
| Anslutning för nätadapter: | Ja |
| Ljudingångar: | Nee |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 2.0b |
| Displayteknik: | LCD |
| Respons tid: | 1 ms |
| Pixelpitch: | 0.2331 x 0.2331 mm |
| VESA montering: | Ja |
| Panelmonteringsgränssnitt: | 100 x 100 mm |
| Ljusstyrka (typiskt): | 300 cd/m² |
| Digital horisontell frekvens: | 90.9 - 242.4 kHz |
| Digital vertikal frekvens: | 30 - 165 Hz |
| RGB färgrymd: | sRGB |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nee |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| Energiförbrukning (HDR) per 1000 timmar: | 54 kWu |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | G |
| Energiförbrukning (SDR) per 1000 timmar: | 32 kWu |
| Energieffektivitetsklass (HDR): | G |
| Enhetsbredd (med stativ): | 614.9 mm |
| Djupenhet (med stativ): | 206.7 mm |
| Enhetshöjd (med stativ): | 532.7 mm |
| Vikt (med stativ): | 6050 g |
| AMD FreeSync: | Nee |
| NVIDIA G-SYNC: | Ja |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Antal USB Type-A nedströmsportar: | 2 |
| Typ av panel: | IPS |
| Roterbar: | Ja |
| Horisontellt vridbar: | 75 - 75 ° |
| Hörlurarna avstängda: | Ja |
| Ramlös design: | Ja |
| AC-adapter, utspänning: | 19 V |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Bildstorlek (horisontell): | 596.736 mm |
| Bildstorlek (vertikal): | 335.664 mm |
| sRGB-täckning (genomsnitt): | 147 procent |
| Flimmerfri teknik: | Ja |
| Skriv USB-uppströmsport: | USB Type-B |
| Antal uppströmsportar: | 1 |
| DisplayPort-version: | 1.4 |
| Gångjärn: | Ja |
| Pivothörn: | 90 - 90 ° |
| USB Type-C DisplayPort alternativt läge: | Ja |
| Antal USB Type-C nedströmsportar: | 1 |
| Antal USB Type-B uppströmsportar: | 1 |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50/60 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 32 W |
| Tiltvinkelområde: | -5 - 20 ° |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 85285210 |
| lutningsjusteringar: | Ja |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 67 dB |
| Energiklass, flödesdynamik: | E |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | D |
Dörrklocka Infiniton Manualer
29 December 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
19 September 2024
Dörrklocka Manualer
Nyaste Dörrklocka Manualer
7 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025