Infiniton CV-184L14WEB Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton CV-184L14WEB (63 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 23 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Infiniton CV-184L14WEB eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | CV-184L14WEB |
| Färg på produkten: | Aluminium |
| Vikt: | 1540 g |
| Bredd: | 240 mm |
| Djup: | 280 mm |
| Höjd: | 64 mm |
| Förpackningens vikt: | 1770 g |
| Förpackningens bredd: | 246 mm |
| Djuppackning: | 300 mm |
| Förpackningshöjd: | 70 mm |
| Justerbar i höjdled: | Ja |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Maximal viktkapacitet: | 5 kg |
| Material: | Aluminium |
| Hållbarhetscertifikat: | CE, UKCA |
| Hopfällbar: | Ja |
| Justerbar: | Ja |
| Panoreringsintervall: | 0 - 360 ° |
| (Ytter) huvudpaketets höjd: | 265 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bredd: | 310 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bruttovikt: | 9300 g |
| (Ytre) huvudpaketets längd: | 365 mm |
| Kvantitet per (yttre) huvudkartong: | 5 stuk(s) |
| Typ produkt: | Laptop- en tabletstandaard |
| Tiltvinkelområde: | 0 - 90 ° |
| Höjdjusteringsområde: | 0 - 100 mm |
| Maximal kompatibilitet med anteckningsbokens skärmstorlek: | 17 " |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton CV-184L14WEB ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Infiniton Manualer
11 Mars 2026
18 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
16 September 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026