Infiniton CV-873WH Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton CV-873WH (45 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 38 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Infiniton CV-873WH eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | CV-873WH |
| Produkttyp: | Bordsskiva |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 56000 g |
| Bredd: | 700 mm |
| Djup: | 700 mm |
| Höjd: | 1850 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 282 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.85 kWh/24h |
| Fryskapacitet: | - kg/24h |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| Temperatur vid drift: | 10 - 43 ° C |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | E |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Klimatkategori: | SN-N |
| Ansluten effekt: | - W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Frys - Antal hyllor: | 5 |
| Fryskapacitet netto.: | 380 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Temperatur mätenheter: | F, °C |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Låsning: | Ja |
| Positionering på marknaden: | Bordsskiva |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton CV-873WH ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Infiniton Manualer
11 Mars 2026
18 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
16 September 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026