Infiniton CV-19DST Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton CV-19DST (59 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Infiniton CV-19DST eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/59

MANUAL DE USUARIO
USER'S MANUAL
MANUAL DE USUÁRIO
CV-18AD6
CV-18XF8
CV-19DST
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | CV-19DST |
| Vikt: | 77000 g |
| Bredd: | 660 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 1850 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 246 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| antal stjärnor: | 4* |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Eco-läge: | Nej |
| Energiklass: | E |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Total kapacitet netto: | 282 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | N-ST |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton CV-19DST ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Infiniton Manualer
11 Mars 2026
18 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
16 September 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026