Infiniton FRV-140 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton FRV-140 (45 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Infiniton FRV-140 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/45

UPRIGHT FREEZER
INSTRUCTION MANUAL
Model No.:FRV-140
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | FRV-140 |
| Vikt: | 41000 g |
| Bredd: | 566 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1250 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 168 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.46 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| antal stjärnor: | 4* |
| Produktens färg: | Vit |
| Eco-läge: | Nej |
| Energiklass: | E |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Total kapacitet netto: | 140 l |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Klimatkategori: | N-T |
| Strömväxlingsteknik: | Nej |
| Färska zon fack: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton FRV-140 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Infiniton Manualer
11 Mars 2026
18 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
16 September 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026