Infiniton DIW-4513X Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Infiniton DIW-4513X (1 sidor) i kategorin Diskmaskin. Denna manual har varit användbar för 32 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
1
Nedladdningar
1.673
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | DIW-4513X |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 37000 g |
| Bredd: | 448 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 845 mm |
| Antal tvättprogram: | 7 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 76 kWh |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.74 kWh |
| Certifiering: | CE |
| Temperatur (max): | - ° C |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Energiklass: | E |
| Typ av bestickfack: | Korg |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 47 dB |
| Dörr färg: | Rostfritt stål |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 9 l |
| Barnsäkert: | Ja |
| Periodlängd: | 235 min |
| Antal kuvert: | 10 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Eco, Intensive, Normal, Pre-wash, Quick |
| Halv-belastning: | Ja |
| Produktens storlek: | Slimline (45 cm) |
Diskmaskin Infiniton Manualer
22 September 2025
17 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026