Infiniton DIW-4614W Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Infiniton DIW-4614W (98 sidor) i kategorin Diskmaskin. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
98
Nedladdningar
1.268
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | DIW-4614W |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 37000 g |
| Bredd: | 450 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 211 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Antal tvättprogram: | 7 |
| Extra torr: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.74 kWh |
| Årlig vattenförbrukning: | 2520 l |
| Batteri/Batterispänning: | 3 V |
| Temperatur (max): | - ° C |
| Antal batterier ingår: | 2 stuk(s) |
| Batteriteknik: | Lithium |
| Batterityp: | Wegwerpbatterij |
| Batteristorlek(ar): | CR2450 |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Typ av bestickfack: | Korg |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Ljudnivå Lc IEC: | 47 dB |
| Dörr färg: | Silver |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 9 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Periodlängd: | - min |
| Torkklass: | A |
| Antal kuvert: | 10 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | 90min 60°C, Eco 50°C, Glass/delicate, Intensive, Normal, Pre-wash, Quick |
| Halv-belastning: | Ja |
| Kontrollpanelens färg: | Silver |
| Produktens storlek: | Slimline (45 cm) |
Diskmaskin Infiniton Manualer
22 September 2025
17 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026