Infiniton DIW-G61N Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Infiniton DIW-G61N (48 sidor) i kategorin Diskmaskin. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
48
Nedladdningar
1.507
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | DIW-G61N |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 38000 g |
| Bredd: | 558 mm |
| Djup: | 595 mm |
| Höjd: | 815 mm |
| Vattennivåindikator: | Ja |
| Husmaterial: | Roestvrijstaal |
| Tillgångar: | 3000 W |
| Vattentankens kapacitet: | 1.5 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 86 kWh |
| Indikator ljus: | Ja |
| Dolt värmeelement: | Ja |
| Justerbar termostat: | Nee |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Trådlös: | Ja |
| Torrkokningsskydd: | Ja |
| Bas med 360 graders rotationsvinkel: | Ja |
| Locköppningstyp: | Handmatig |
| Energiklass: | D |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Strömväxlingsteknik: | Ja |
| Vattenförbrukning per omgång: | 10 l |
| Barnsäkert: | Ja |
Diskmaskin Infiniton Manualer
22 September 2025
17 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026