Infiniton SPLIT-3726MF Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Infiniton SPLIT-3726MF (91 sidor) i kategorin Luftkonditionering. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
91
Nedladdningar
934
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Luftkonditionering |
| Modell: | SPLIT-3726MF |
| Strömväxlingsteknik: | Ja |
| Energiklass (kylning): | A++ |
| Bredd, inomhusenhet: | 200 mm |
| Djup, inomhusenhet: | 285 mm |
| Höjd, inomhusenhet: | 750 mm |
| Inomhusenhetens vikt: | 8000 g |
| Utomhusenhetens vikt: | 22500 g |
| Drifttemperatur (kylning) (T-T): | 16 - 31 ° C |
Luftkonditionering Infiniton Manualer
21 September 2025
18 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
Luftkonditionering Manualer
Nyaste Luftkonditionering Manualer
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026