Infiniton VT-RM106 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Infiniton VT-RM106 (28 sidor) i kategorin hushålls fläkt. Denna manual har varit användbar för 26 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
2.4 MB
Antal sidor
28
Nedladdningar
1.139
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | hushålls fläkt |
| Modell: | VT-RM106 |
| Antal lampor: | 1 lamp(or) |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Placering: | Tak |
| Modell: | Bladfläkt för hushållsbruk |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Antal fläktblad: | 4 |
| Produktens färg: | Beige, Brass, Wood colour |
| bruksanvisning: | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig): | 50 W |
| AC-inspänning: | 220 V |
| Fläktdiameter: | 1060 mm |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Höjdjustering: | Nej |
| Automatisk oscillerande: | Nej |
| Inbyggd ljus: | Ja |
hushålls fläkt Infiniton Manualer
17 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
hushålls fläkt Manualer
Nyaste hushålls fläkt Manualer
1 April 2026
1 April 2026
26 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026