InFocus SC-PU-80 Bruksanvisning
InFocus projektions skärm SC-PU-80
Läs gratis den bruksanvisning för InFocus SC-PU-80 (6 sidor) i kategorin projektions skärm. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om InFocus SC-PU-80 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/6

InFocus Corporation
13190 SW 68th Parkway
Suite 200
Portland, OR 97223
www.InFocus.com
INSTRUCTION BOOK FOR
MANUAL pULL Up FLOOR SCReeN
SC-pU-60
SC-pU-80
Produktspecifikationer
| Varumärke: | InFocus |
| Kategori: | projektions skärm |
| Modell: | SC-PU-80 |
| Vikt: | - g |
| Betraktningsvinkel: | 160 ° |
| Synlig skärmhöjd (h): | 1219.2 mm |
| Synlig skärmbredd (b): | 1625.6 mm |
| Diagonal: | 80 " |
| Produktens färg: | Vit |
| Format: | Video |
| Native bildförhållande: | 4:3 |
| Sammanlagd skärmstorlek (höjd x bredd): | - cm |
| Skärmförstärkning: | 1.1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med InFocus SC-PU-80 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
projektions skärm InFocus Manualer
9 Juli 2025
9 Juli 2025
projektions skärm Manualer
Nyaste projektions skärm Manualer
31 Mars 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
26 Mars 2026
11 Oktober 2025
10 Oktober 2025
12 September 2025
12 September 2025
11 September 2025
11 September 2025