Innoliving INN-292 Bruksanvisning
Innoliving Lampa INN-292
Läs gratis den bruksanvisning för Innoliving INN-292 (16 sidor) i kategorin Lampa. Guiden har ansetts hjälpsam av 34 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Innoliving INN-292 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

INN-292B/W
MANUALE D’USO
USER MANUAL
LAMPADA LED DA TAVOLO
BIANCA E NERA
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Innoliving |
| Kategori: | Lampa |
| Modell: | INN-292 |
| Höjd: | 350 mm |
| Antal lampor: | 1 lampor |
| Laddningstid: | 4 h |
| Batterikapacitet: | 2000 mAh |
| Diameter: | 130 mm |
| Material: | Metall |
| USB-anslutning: | USB Type-C |
| Ljusflöde: | 150 LM |
| Lampans livslängd: | 10000 h |
| Dimbar: | Ja |
| Färgåtergivningsindex (CRI): | 80 |
| Färgtemperatur (max): | 6500 K |
| Batteriteknik: | Litium |
| Batterityp: | Inbyggt batteri |
| Färgtemperatur (min): | 3000 K |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| ljus färg: | Cool white, Neutral white, Warm white |
| Lamptyp: | LED |
| Strömkälla av typen: | Batteri |
| laddningsbart batteri: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Ingående ström: | 2 A |
| Lampor: | 2.5 W |
| Spridningsvinkel: | 360 ° |
| Likströmsdriftspänning: | 5 V |
| Lämplig placering: | Bathroom, Office, Restaurant, School |
| Lämplig belysningstyp: | Atmosfär |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Innoliving INN-292 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Lampa Innoliving Manualer
12 September 2024
12 September 2024
12 September 2024
11 September 2024
3 Augusti 2024
29 Juli 2024
Lampa Manualer
Nyaste Lampa Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026