Innoliving INN-515 Bruksanvisning
Innoliving Luftkonditionering INN-515
Läs gratis den bruksanvisning för Innoliving INN-515 (16 sidor) i kategorin Luftkonditionering. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Innoliving INN-515 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

CONDIZIONATORE
EVAPORATIVO 3L
INN-515
MANUALE D’USO
USER MANUAL
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Innoliving |
| Kategori: | Luftkonditionering |
| Modell: | INN-515 |
| Bredd: | 230 mm |
| Djup: | 265 mm |
| Höjd: | 580 mm |
| Förpackningens bredd: | 285 mm |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Vattentankens kapacitet: | 3 l |
| Teknologi: | Vatten-till-luft |
| Modell: | Monobloc bärbar luftkonditioneringsapparat |
| Årlig energiförbrukning (kylning): | - kWh |
| Luftfilter: | Ja |
| Energiförbrukning per timme (kylning): | - kWh |
| Energiförbrukning per timme (uppvärmning): | - kWh |
| Luftflöde (hög hastighet): | 320 m³/h |
| Värmekapacitet i watt (max): | - W |
| Produktens färg: | Black, White |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 265 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 4400 g |
| Material, hölje: | Plast |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Kylkapacitet i watt (nominell): | - W |
| Värmekapacitet i watt (nominell): | - W |
| Ansluten effekt: | 80 W |
| AC-funktioner: | kyla |
| Kyleffekt (max): | - BTU/h |
| Kyleffekt i watt (max): | - W |
| Luftflöde (medelhög hastighet): | 300 m³/h |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Innoliving INN-515 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Luftkonditionering Innoliving Manualer
17 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
17 September 2024
8 September 2024
19 Augusti 2024
18 Augusti 2024
17 Augusti 2024
15 Augusti 2024
1 Augusti 2024
Luftkonditionering Manualer
Nyaste Luftkonditionering Manualer
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026