Innoliving INN-521 Bruksanvisning
Innoliving Luftkonditionering INN-521
Läs gratis den bruksanvisning för Innoliving INN-521 (44 sidor) i kategorin Luftkonditionering. Guiden har ansetts hjälpsam av 33 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Innoliving INN-521 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

CONDIZIONATORE D’ARIA LOCALE
LOCAL AIR CONDITIONER
9000 BTU/H
INN-521NEW
MANUALE D’USO
USER MANUAL
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Innoliving |
| Kategori: | Luftkonditionering |
| Modell: | INN-521 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 24000 g |
| Bredd: | 350 mm |
| Djup: | 348 mm |
| Höjd: | 701 mm |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Antal hastigheter: | 2 |
| Kylmedium: | R290 |
| Inbyggd fläkt: | Ja |
| Teknologi: | Luft-luft |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Modell: | Monobloc bärbar luftkonditioneringsapparat |
| Årlig energiförbrukning (kylning): | - kWh |
| Luftfilter: | Ja |
| Ljudeffektnivå: | 65 dB |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Energiförbrukning per timme (kylning): | 1 kWh |
| Energiförbrukning per timme (uppvärmning): | 0.8 kWh |
| Värmekapacitet i watt (max): | - W |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Strömförbrukning (kylning): | 1003 W |
| Strömförbrukning (värme): | 834 W |
| Produktens färg: | Grey, White |
| Skärmtyp: | LED |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Internationellt skydd (IP) kod: | IPX1 |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | - dB |
| Kylkapacitet i watt (nominell): | - W |
| Värmekapacitet i watt (nominell): | - W |
| AC-funktioner: | Cooling, Dehumidifying, Fan, Heating |
| Komfortläge nattetid: | Ja |
| Kyleffekt (max): | 9000 BTU/h |
| Kyleffekt i watt (max): | 7000 W |
| Nedkylningens energieffektivitet (EER, W/W): | 2.6 |
| Kylmediets vikt: | 180 g |
| Uppvärmningens energieffektivitet (COP, W/W): | 2.4 |
| Styrhjul: | Ja |
| Avfuktarfunktion: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Timerns varaktighet (max): | 24 h |
| Kylningsintervall: | 16 - 32 ° C |
| Ström (kylning): | 4.5 A |
| Ström (uppvärmning): | 3.8 A |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Innoliving INN-521 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Luftkonditionering Innoliving Manualer
17 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
17 September 2024
8 September 2024
19 Augusti 2024
18 Augusti 2024
17 Augusti 2024
15 Augusti 2024
1 Augusti 2024
Luftkonditionering Manualer
Nyaste Luftkonditionering Manualer
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026