KEF CI130.2FR Bruksanvisning PDF Ladda ner
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
861
Betygsätt denna manual
4.9/5 (9 Recensioner)
Produktspecifikationer
Varumärke: KEF
Kategori: högtalare
Modell: CI130.2FR
Modell: I vägg/å vägg / I tak högtalare
Impedans: 8 Ω
Ljudutgångskanaler: 1.0 kanaler
Känslighet: 87 dB
Produktens färg: Vit
Uteffekt (RMS): 50 W
Produktstorlek (BxDxH): 180 x 157 x 180 mm
Frekvensområde: 50 - 20000 hz
Woofer diameter: 130 mm
Dimension (B x D x H) (imperial): 7.09 x 6.18 x 7.09 "