KEF CI130.2QR Bruksanvisning PDF Ladda ner
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.074
Produktspecifikationer
| Varumärke: | KEF |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | CI130.2QR |
| Modell: | I vägg/å vägg / I tak högtalare |
| Impedans: | 8 Ω |
| Ljudutgångskanaler: | 1.0 kanaler |
| Känslighet: | 86 dB |
| Produktens färg: | Vit |
| Uteffekt (RMS): | 50 W |
| Produktstorlek (BxDxH): | 180 x 157 x 180 mm |
| Frekvensområde: | 50 - 40000 hz |
| Woofer diameter: | 130 mm |
| Dimension (B x D x H) (imperial): | 7.09 x 6.18 x 7.09 " |
| Disktanthögtalare diameter: | 19 mm |