Maytag MFF2258FEZ Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Maytag MFF2258FEZ (71 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 19 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
71
Nedladdningar
1.461
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Maytag |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | MFF2258FEZ |
| Färg på produkten: | Black, Grey |
| Vikt: | 144.3 g |
| Bredd: | 186.7 mm |
| Djup: | 158.8 mm |
| Höjd: | 71.1 mm |
| Förpackningens vikt: | 296.7 g |
| Förpackningens bredd: | 186 mm |
| Djuppackning: | 206 mm |
| Förpackningshöjd: | 55 mm |
| Mobila operativsystem som stöds: | iOS |
| Laddningstid: | 180 min |
| Batterikapacitet: | 350 mAh |
| Blåtand: | Ja |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Kontinuerlig ljuduppspelningstid: | 18 uur |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, AVRCP, HFP, HSP, PXP |
| Anslutningsteknik: | Draadloos |
| Medföljande kablar: | Audio (3.5mm), USB |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Garantikort: | Ja |
| Ursprungsland: | China |
| Volymkontroll: | Touch |
| Certifiering: | CE, FCC, RoHS, BQB |
| Stöder Windows: | Windows 10 |
| Förvaringsväska: | Ja |
| siffra: | 1 |
| Bärmetod: | Handheld |
| Rekommenderad användning: | Kantoor/callcenter |
| Typ av headset: | Monauraal |
| Hörlurars frekvensområde: | 20 - 20000 Hz |
| 3,5 mm-kontakt: | Ja |
| Anslutningsområde: | 30 m |
| Mikrofontyp: | Boom |
| Batteri/Batteri laddningstid: | 3 uur |
| Hörlurskänslighet: | 99 dB |
| Maximal-ineffekt: | 80 mW |
| Stöder Mac-operativsystem: | Ja |
| Kontrollknappar: | Answer/end call, Mute, Volume +, Volume - |
| USB-kontakt: | USB Type-C |
| Mikrofonriktningstyp: | Omnidirectioneel |
| Taltid: | 18 uur |
| Mikrofonkänslighet: | -42 dB |
| Rekommenderat kön: | Jongen/meisje |
| Mikrofonfrekvens: | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofoningångsimpedans: | 32 Ohm |
| Microfoonaansluiting: | 3,5 mm |
| Typ produkt: | Headset |
| Batteriteknik: | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 85183000 |
kylskåp Maytag Manualer
27 Oktober 2024
25 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026