Maytag MHW5100DW Maxima Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Maytag MHW5100DW Maxima (48 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 18 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
48
Nedladdningar
1.715
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Maytag |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | MHW5100DW Maxima |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 2.7 g |
| Bredd: | 16.5 mm |
| Djup: | 30 mm |
| Höjd: | 8.6 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| LED-indikatorer: | Network, Power, Stand-by |
| Ursprungsland: | China |
| Hållbarhetscertifikat: | CE, UKCA |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Stöder Windows: | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Anslutningsområde: | 10 m |
| Internera: | Nee |
| Överensstämmelse med hållbarhet: | Ja |
| Värdgränssnitt: | USB Type-A |
| Drifttemperatur (TT): | -30 - 45 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 25 - 75 procent |
| Dataöverföringshastighet (max): | 0.003 Gbit/s |
| Utgångsgränssnitt: | Bluetooth |
| Värdgränssnittets kön: | Man |
tvättmaskin Maytag Manualer
16 Mars 2026
16 Mars 2026
27 Januari 2026
26 Januari 2026
26 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026