Maytag MHWE200XW Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Maytag MHWE200XW (48 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 19 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
48
Nedladdningar
585
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Maytag |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | MHWE200XW |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 53400 g |
| Bredd: | 550 mm |
| Djup: | 630 mm |
| Höjd: | 1612 mm |
| Sladdlängd: | 1.3 m |
| Ljudnivå: | 38 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Årlig-energiförbrukning: | 192 kWu |
| Förpackningens vikt: | 57600 g |
| Förpackningens bredd: | 567 mm |
| Djuppackning: | 711 mm |
| Förpackningshöjd: | 1664 mm |
| Frys nettokapacitet: | 54 l |
| Fryskapacitet: | 3 kg/24u |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 212 l |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Antal hyllor i kylskåp: | 4 |
| Antal-grönsakslådor: | 2 |
| Frysläge: | Onder |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 14 uur |
| Antal fryshyllor: | 2 |
| antal stjärnor: | 4* |
| Total nettokapacitet: | 265 l |
| Äggställ: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kylskåp): | Ja |
| Hyllmaterial: | Glas |
| Kylskåpsdörrfickor: | 4 |
| Nuvarande: | 1.4 A |
| Antal avtagbara plattor: | 3 |
| Klimaatklasse: | SN-ST |
| Bulleremissionsklass: | C |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Antal temperaturzoner: | 2 |
| Smart frysning (frys): | Ja |
| Smart frysning (kylskåp): | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 220-240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
| Material i dörrfack: | Kunststof |
| Iskubshållare: | Ja |
| Liebherr-teknik (lagring av livsmedel): | SmartFrost, VarioSpace |
tvättmaskin Maytag Manualer
16 Mars 2026
16 Mars 2026
27 Januari 2026
26 Januari 2026
26 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026