Mean Well GST120A48-R7B Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Mean Well GST120A48-R7B (2 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Denna manual har varit användbar för 2 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.3 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
602
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Mean Well |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | GST120A48-R7B |
| Vikt: | 646 g |
| Bredd: | 67 mm |
| Djup: | 167 mm |
| Höjd: | 35 mm |
| Uteffekt: | 120 W |
| Spänning: | 85 - 264 V |
| Antal per förpackning: | 20 styck |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Utgångsspänning: | 48 V |
ej kategoriserat Mean Well Manualer
31 Mars 2026
17 Oktober 2025
17 Oktober 2025
17 Oktober 2025
17 Oktober 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026