Miele g 1225 Bruksanvisning
Miele Diskmaskin g 1225
Läs gratis den bruksanvisning för Miele g 1225 (68 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Miele g 1225 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/68

Gebruiksaanwijzing
voor afwasautomaten
Lees beslist de gebruiksaanwijzing en de
montage-instructies voordat u uw afwas-
automaat plaatst, installeert en in gebruik neemt.
Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
onnodige schade aan uw apparaat.M.-Nr. 07 561 120
nl-NL
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | g 1225 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 10700 g |
| Bredd: | 25 mm |
| Djup: | 334 mm |
| Höjd: | 390 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Husmaterial: | MDF |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Medföljande kablar: | AC |
| Genomsnittlig effekt: | 120 W |
| Rekommenderad användning: | Studio |
| Ljudutgångskanaler: | 1.0 kanalen |
| Antal förare: | 2 |
| Bashögtalare: | Ja |
| Frekvensomfång: | 38 - 30000 Hz |
| Basreflex: | Ja |
| Typ av högtalare: | 2-weg |
| Monteringsfästen ingår: | Ja |
| Diameter woofer: | 8 " |
| Diameter högtonenhögtalare: | 1 " |
| Tweeter: | Ja |
| Strömförbrukning (typiskt): | 60 W |
| Crossover frekvens: | 2000 Hz |
| Bi-amping: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele g 1225 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Miele Manualer
18 Februari 2026
19 Oktober 2025
17 Oktober 2025
17 Oktober 2025
17 September 2025
2 September 2025
30 Juli 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026