Miele H 344-2 B Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele H 344-2 B (76 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Miele H 344-2 B eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | H 344-2 B |
| Färg på produkten: | Wit |
| Bredd: | 695 mm |
| Djup: | 405 mm |
| Ljudnivå: | 67 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Årlig-energiförbrukning: | 92 kWu |
| Snäll: | Muurmontage |
| Motoreffekt: | 210 W |
| Maximal utsugskapacitet: | 579 m³/uur |
| Vätskedynamisk effektivitetsklass: | D |
| Ljuseffektivitetsklass: | C |
| Fettfilter effektivitetsklass: | C |
| Antal lampor: | 2 gloeilamp(en) |
| Typ lampa: | LED |
| Soort vetfilter: | Aluminium |
| Höjd (min): | 470 mm |
| Höjd (max): | 585 mm |
| Strömlampa: | 1.5 W |
| Avtagbart filter: | Ja |
| Antal filter: | 1 stuk(s) |
| AC-ingångsspänning: | 220-240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsskala: | A++ tot E |
| Skorstenshöjd: | 500 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele H 344-2 B ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Miele Manualer
2 September 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026