Miele K 35222 iD Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Miele K 35222 iD (68 sidor) i kategorin Inbyggt kylskåp. Denna manual har varit användbar för 33 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
68
Nedladdningar
1.725
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | Inbyggt kylskåp |
| Modell: | K 35222 iD |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 559 mm |
| Djup: | 544 mm |
| Höjd: | 1395 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 135 kWh |
| Dörrpanel ingår: | Nej |
| Luftfilter: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Röra |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Energiklass: | F |
| Antal hyllor i frysen: | 7 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 36 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 570 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1788 mm |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frysfritt system: | Nej |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 253 l |
| Vattenberedare: | Nej |
Inbyggt kylskåp Miele Manualer
25 Juli 2024
25 Juli 2024
24 Juli 2024
24 Juli 2024
23 Juli 2024
Inbyggt kylskåp Manualer
Nyaste Inbyggt kylskåp Manualer
31 Augusti 2024
22 Juli 2024
19 Juli 2024
17 Juli 2024
16 Juli 2024