Miele K 5124 UIF Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 5124 UIF (1 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Miele K 5124 UIF eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 5124 UIF |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 35000 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 548 mm |
| Höjd: | 820 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 176 kWh |
| Sladdlängd: | 2.3 m |
| Förpackningens bredd: | 650 mm |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Dörrpanel ingår: | Nej |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Låddjup: | 610 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 38000 g |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 12 h |
| Djup med öppen dörr: | 1150 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Energiklass: | F |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömkälla: | Elektrisk |
| Ström: | 10 A |
| Total kapacitet netto: | 123 l |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 38 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 820 mm |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | 15 l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet brutto: | 116 l |
| Kylkapacitet netto: | 108 l |
| Färska zon fack: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 5124 UIF ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026