Miele K 12620 SD Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 12620 SD (45 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 305 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Miele K 12620 SD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/45

Operatingandinstallationinstructions
RefrigeratorwithDynamiccooling
K12620SD
K12820SD
Toavoidtheriskofaccidentsor
damagetotheappliance,itis
essentialtoreadtheseinstructions
beforeitisinstalledandusedforthe
firsttime.
M.-Nr.07680150
en-GB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 12620 SD |
| Innehåll (inuti): | 21 l |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Magnetronkraft: | 2250 W |
| Power grill: | 1000 W |
| Färg på produkten: | Grijs |
| Antal effektnivåer: | 5 |
| Skivbordsstorlek: | 245 mm |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 73500 g |
| Bredd: | 461 mm |
| Djup: | 364 mm |
| Höjd: | 280 mm |
| Grill: | Ja |
| Årlig energiförbrukning: | 143 kWh |
| Barnlås: | Ja |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Nej |
| Strömförsörjning: | 220 - 230 V |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Produktens färg: | Vit |
| Vikt inkl. förpackning: | 79100 g |
| Antal hyllor i frysen: | 6 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Ljudnivå Lc IEC: | 37 dB |
| Äggfack: | Ja |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 345 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 12620 SD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026