Miele K 9222 I Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 9222 I (32 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Miele K 9222 I eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

PX110D1B
D
GEBRUIKSAANWIJZING
Bewaar a.u.b. alle informatie voor eventueel latere naslag.
Veiligheidsvoorzorgsmaatregelen
Zorg er voor eerst aandachtig de
“Voorzorgsmaatregelen ten behoeve van de
veiligheid” te lezen voordat u de piano probeert
te gebruiken.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 9222 I |
| Vikt: | 2700 g |
| Sladdlängd: | 2.5 m |
| Kraftkälla: | AC |
| Tillgångar: | 330 W |
| Typ av dammsugare: | Stofzak |
| Stationärt antal sliprörelser (max): | 10000 OPM |
| Typ av slipmaskin: | Schuurmachine |
| Dammutsugsport: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 9222 I ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026