Miele KF 9757 ID Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele KF 9757 ID (68 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Miele KF 9757 ID eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/68

Operatingandinstallationinstructions
Fridge-freezer
withPerfectFreshzone
andDynamiccooling
KF9757iD
Toavoidtheriskofaccidentsor
damagetotheappliance,itis
essentialtoreadtheseinstructions
beforeitisinstalledandusedforthe
firsttime.
M.-Nr.07472710
en-GB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KF 9757 ID |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 2850 g |
| Bredd: | 292 mm |
| Djup: | 292 mm |
| Höjd: | 229 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 292 kWh |
| Fryskapacitet: | 10 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Avtagbar bricka: | Ja |
| Tillgångar: | 500 W |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Dörrpanel ingår: | Nej |
| Indikator ljus: | Ja |
| Färdig att använda indikatorlampa: | Ja |
| Automatisk varmhållning: | Ja |
| Material: | Gehard glas |
| Mätglaset: | Ja |
| Handvat(en): | Ja |
| Non-stick beläggning: | Ja |
| Coola handtag: | Ja |
| Volym: | 3.3 l |
| Avtagbart lock: | Ja |
| Ångventil: | Ja |
| Ångkorg: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 120 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 60 Hz |
| Måttkopp ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 20 h |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 203 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Frys - Antal hyllor: | 2 |
| Fryskapacitet netto.: | 57 l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele KF 9757 ID ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026