Miele K 9412 I Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 9412 I (44 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Miele K 9412 I eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

Operating and installation instructions
Refrigerator
K 9212 i
K 9412 i
To avoid the risk of accidents
or damage to the appliance, it is
essentialto read these instructions
before it is installed and used for the
first time.
G
M.-Nr.06 993 890
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 9412 I |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 1218 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 131 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Nej |
| Strömförsörjning: | 220 - 240V, 50 Hz |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Produktens färg: | Vit |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 37 dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 227 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 9412 I ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026