Miele K 12012 S Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 12012 S (46 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 36 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Miele K 12012 S eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/46

Operatingandinstallationinstructions
Refrigerator
K12010S-2,K12012S-2
K12020S-1,K12022S-1
K12023S-2,K12024S-2
Toavoidtheriskofaccidents
ordamagetotheappliance,itis
essentialtoreadtheseinstructions
beforeitisinstalledandusedforthe
firsttime.
M.-Nr.09290810
en-GB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 12012 S |
| Färg på produkten: | Black, White |
| Vikt: | 3600 g |
| Bredd: | 330 mm |
| Djup: | 247 mm |
| Höjd: | 113.5 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 230 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.47 kWh/24h |
| Ljudnivå: | 31 dB |
| Förpackningens vikt: | 4900 g |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Användarmanual: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Kraftkälla: | AC |
| Placering: | Desktop |
| Original bildförhållande: | 16:9 |
| USB-kontakttyp: | Mini-USB B |
| Ethernet LAN: | Nee |
| Videolägen som stöds: | 1080i, 1080p, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p |
| Medföljande kablar: | AC, VGA |
| Typiskt kontrastförhållande: | 10000:1 |
| Zoomkapacitet: | Ja |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Garantikort: | Ja |
| Marknadspositionering: | Thuisbioscoop |
| Projektorns ljusstyrka: | 2200 ANSI lumens |
| Projektionsteknik: | DLP |
| Projektorns inbyggda upplösning: | WXGA (1280x720) |
| Keystone-korrigering, vertikal: | ± 40 ° |
| Lämplig för skärmstorlekar: | 26 - 300 " |
| Projektionsavståndsmål: | 1.13 - 10.25 m |
| Antal färger: | 1.073 biljoen kleuren |
| Frekvensområde horisontellt: | 31 - 90 kHz |
| Frekvensområde vertikalt: | 23 - 120 Hz |
| Antal USB 2.0-portar: | 1 |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 1 |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Typ av seriell anslutning: | RS-232 |
| Mikrofon, linjeingång: | Ja |
| Audio-ingan (L, R): | 2 |
| PC-ljud ingång: | Ja |
| Kompositvideoingång: | 1 |
| Komponenter för video (YPbPr/YCbCr): | 1 |
| S-videoingång: | 1 |
| DVI-port: | Nee |
| Brännvidd: | - mm |
| Ljuskällans livslängd: | 4500 uur |
| Typ av ljuskälla: | Lamp |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 10 W |
| Antal inbyggda högtalare: | 1 |
| Strömförbrukning (i standby): | 1 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Zoomförhållande: | 1.1:1 |
| Kastförhållande: | 1.54 - 1.73:1 |
| Analog signalformat: | NTSC, PAL, SECAM |
| Full HD: | Nee |
| Digital zoom: | 2 x |
| RS-232 port: | 1 |
| 3D: | Ja |
| Lampkraft: | 190 W |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1600 x 1200 (UXGA), 640 x 480 (VGA) |
| On Screen Display (OSD)-talen: | BUL, CHI (SIMPL), CHI (TR), CZE, DAN, DEU, DUT, ENG, ESP, FIN, FRE, GRE, HUN, ITA, JPN, KOR, NOR, POL, POR, RUS, SWE, THA, TUR |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Förvaringsväska: | Ja |
| Ljuskällans livslängd (sparläge): | 6000 uur |
| Ljudnivå (ekonomiläge): | 28 dB |
| HD-klar: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Wifi: | Nee |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 250 W |
| Batterier-ingår: | Ja |
| Typ produkt: | Projector met normale projectieafstand |
| Produktens färg: | Vit |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 12012 S ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026