Miele K 14827 SD ED Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 14827 SD ED (52 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Miele K 14827 SD ED eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

Gebruiksaanwijzing en montage-
handleiding
Koelkast
met PerfectFresh-zone
en DynaCool
K 14827 SD ed
Lees in elk geval de ge-
bruiksaanwijzing voor u het toestel opstelt,
installeert en in gebruik neemt.
Dat is veiliger voor uzelf en
u voorkomt schade aan het toestel.M.-Nr. 07 301 040
nl-BE
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 14827 SD ED |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 175 g |
| Bredd: | 63 mm |
| Djup: | 73 mm |
| Höjd: | 29 mm |
| Sladdlängd: | 0.03 m |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Plug and play: | Ja |
| Inspänning: | 5 V |
| Nätverksstandard: | IEEE 802.3af |
| Uteffekt: | 10 W |
| siffra: | 1 |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Drifttemperatur (TT): | -10 - 60 °C |
| Könskoppling: | Mannelijk/Vrouwelijk |
| DC ut kontakt: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 14827 SD ED ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026