Miele K 32222 I Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 32222 I (76 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 49 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Miele K 32222 I eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/76

Bruks- och monteringsanvisning
Kylskåp
Läs ovillkorligen bruks- och monteringsanvisningen före uppställning,
installation och idrifttagning.
På så vis undviker du skador och olyckor.
sv-SEM.-Nr. 10 661 900
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 32222 I |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 35000 g |
| Bredd: | 559 mm |
| Djup: | 544 mm |
| Höjd: | 872 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 119 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.267 kWh/24h |
| Sladdlängd: | 2.2 m |
| Förpackningens bredd: | 572 mm |
| Flaskställ: | Ja |
| Dörrpanel ingår: | Nej |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Låddjup: | 622 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 37000 g |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | F |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 33 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 2 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 890 mm |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Kylkapacitet brutto: | 158 l |
| Kylkapacitet netto: | 151 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 32222 I ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026