Miele K 12820 SD Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 12820 SD (48 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 49 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Miele K 12820 SD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48

Operatingandinstallationinstructions
RefrigeratorwithDynamicCooling
K11820SD
K12820SD
K12820SDedt/cs
Toavoidtheriskofaccidentsor
damagetotheappliance,itis
essentialtoreadtheseinstructions
beforeitisinstalledandusedforthe
firsttime.
M.-Nr.09433420
en-AU
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 12820 SD |
| Vikt: | 79700 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 630 mm |
| Höjd: | 1850 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 148 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Flaskställ: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Vikt inkl. förpackning: | 85900 g |
| Antal hyllor i frysen: | 6 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 37 dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frysfritt system: | Nej |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 390 l |
| Vattenberedare: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 12820 SD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026