Miele K 37272 iD Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 37272 iD (72 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 52 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Miele K 37272 iD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/72

Operatingandinstallationinstructions
RefrigeratorwithPerfectFreshzone
andDynamiccooling
K34272iD
K35272iD
K37272iD
Toavoidtheriskofaccidentsor
damagetotheapplianceitis
essentialtoreadtheseinstructions
beforeitisinstalledandusedforthe
firsttime.
M.-Nr.09750600
en-GB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 37272 iD |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 67200 g |
| Bredd: | 559 mm |
| Djup: | 544 mm |
| Höjd: | 1770 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 253 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.363 kWh/24h |
| Sladdlängd: | 2.1 m |
| Flaskställ: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | F |
| Antal hyllor i frysen: | 9 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Total kapacitet netto: | 264 l |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | 57 l |
| Kylkapacitet brutto: | 308 l |
| Kylkapacitet netto: | 264 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Vattenberedare: | Nej |
| Färskzon-fack nettokapacitet: | 92 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 37272 iD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026