Miele K 14820 SD ed Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 14820 SD ed (52 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 49 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Miele K 14820 SD ed eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

Operatingandinstallationinstructions
RefrigeratorwithDynamiccooling
K14820SDed
Toavoidtheriskofaccidentsor
damagetotheappliance,itis
essentialtoreadtheseinstructions
beforeitisinstalledandusedforthe
firsttime.
M.-Nr.07807020
en-GB,HK
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 14820 SD ed |
| Vikt: | 78900 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 630 mm |
| Höjd: | 1840 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 148 kWh |
| Inbyggd frys: | Nej |
| Strömförsörjning: | 220-230 V |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Vikt inkl. förpackning: | 85100 g |
| Antal hyllor i frysen: | 6 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Ljudnivå Lc IEC: | 37 dB |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | 391 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 14820 SD ed ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026