Miele K9124 Ui Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K9124 Ui (52 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 39 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Miele K9124 Ui eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

Operatingandinstallationinstructions
Refrigerator
K9122Ui
K9124UiF
Toavoidtheriskofaccidents
ordamagetotheappliance,itis
essentialtoreadtheseinstructions
beforeitisinstalledandusedforthe
firsttime.
M.-Nr.09265160
en-GB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K9124 Ui |
| Vikt: | 39900 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | - mm |
| Årlig energiförbrukning: | 137 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Dörrpanel ingår: | Nej |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 12 h |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 130 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Klimatkategori: | N-ST |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | 16 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 114 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Frostfri (frys): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K9124 Ui ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026