Miele KDN 37132 iD Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele KDN 37132 iD (68 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Miele KDN 37132 iD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/68

Operatinginstructions
forWashingmachine
W4144WPS
Toavoidtheriskofaccidentsor
damagetothemachineitis
essentialtoreadtheseinstructions
beforeitisinstalledandusedforthe
firsttime.
M.-Nr.07170950
en-GB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KDN 37132 iD |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 58900 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 546 mm |
| Höjd: | 1770 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 233 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.638 kWh/24h |
| Sladdlängd: | 2.1 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 4 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Produktens färg: | Vit |
| Formfaktor: | Upprätt |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 20 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Ström: | 10 A |
| Total kapacitet netto: | 262 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1772 mm |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 63 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 199 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Vattenberedare: | Nej |
| Multi-luftflödessystem: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele KDN 37132 iD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026