Miele K 9752 iD Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 9752 iD (52 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 36 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Miele K 9752 iD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

Operatingandinstallationinstructions
Refrigerator
withDynamiccooling
K9552iD(-1)
K9752iD(-1)
Toavoidtheriskofaccidentsor
damagetotheappliance,itis
essentialtoreadtheseinstructions
beforeitisinstalledandusedforthe
firsttime.
M.-Nr.07470031
en-GB,HK
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 9752 iD |
| Bredd: | - mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Årlig energiförbrukning: | - kWh |
| Flaskställ: | Ja |
| Dörrpanel ingår: | Nej |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Antal hyllor i frysen: | 8 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Äggfack: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1772 mm |
| Kylkapacitet brutto: | 347 l |
| Kylkapacitet netto: | - l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 9752 iD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026