Miele K 13820 SD Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 13820 SD (48 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Miele K 13820 SD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48

Bruks-ochmonteringsanvisning
Kylskåp
medDynaCool
K13820SD
K13820SDedt/cs
Läsovillkorligenbruksanvisningen
innanduinstallerarochtar
kylskåpetibruk.
Detärviktigtförattundvikaolyckor
ochskadorpåkylskåpet.
M.-Nr.09433390
sv-SE
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 13820 SD |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 630 mm |
| Höjd: | 1850 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 149 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.406 kWh/24h |
| Sladdlängd: | 2.4 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Ansluten effekt: | - W |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 390 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 13820 SD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026