Miele KD 28052 WS Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele KD 28052 WS (1 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 44 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Miele KD 28052 WS eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KD 28052 WS |
| Vikt: | 67500 g |
| Bredd: | 550 mm |
| Djup: | 630 mm |
| Höjd: | 1812 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 280 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.575 kWh/24h |
| Sladdlängd: | 2.4 m |
| Fryskapacitet: | 4 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 27 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | F |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Total kapacitet netto: | 296 l |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 84 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 212 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele KD 28052 WS ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026