Miele K 9214 iF Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 9214 iF (48 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Miele K 9214 iF eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48

Operatingandinstallationinstructions
Refrigerator
K9212i
K9214iF
K9412i
K9414iF
Toavoidtheriskofaccidents
ordamagetotheappliance,itis
essentialtoreadtheseinstructions
beforeitisinstalledandusedforthe
firsttime.
M.-Nr.07923420
en-GB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 9214 iF |
| Vikt: | 36100 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 544 mm |
| Höjd: | 872 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 186 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.37 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Strömförsörjning: | 220-240 V, 50 Hz, 10 A |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 15 h |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Isbricka: | Ja |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Total kapacitet netto: | - l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Klimatkategori: | N (normal) |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 1 |
| Fryskapacitet netto.: | - l |
| Fryskapacitet brutto: | 16 l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | 137 l |
| Kylkapacitet brutto: | 121 l |
| Kylkapacitet netto: | - l |
| Vattenberedare: | Nej |
| Dimensioner på Installationsfack (BxDxH): | 570 x 550 x 874 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 9214 iF ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026