Miele KD 12823 S Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele KD 12823 S (48 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Miele KD 12823 S eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48

Operatingandinstallationinstructions
Fridgefreezer
KD12823S
Toavoidtheriskofaccidents
ordamagetotheappliance,itis
essentialtoreadtheseinstructions
beforeitisinstalledandusedforthe
firsttime.
M.-Nr.07680530
en-GB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KD 12823 S |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 631 mm |
| Höjd: | 1820 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 220 kWh |
| Fryskapacitet: | 11 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 46 h |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | 220 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 91 l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 232 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele KD 12823 S ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026