Miele K12010 S-2 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K12010 S-2 (56 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 37 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Miele K12010 S-2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/56

Operating and installation
instructions
Refrigerators
To avoid the risk of accidents or damage to the appliance it is essen-
tial to read these instructions before it is installed and used for the
first time.
en – GB, ZA, IEM.-Nr. 09 552 430
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K12010 S-2 |
| Vikt: | 37500 g |
| Bredd: | 554 mm |
| Djup: | 623 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 119 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.325 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Lamptyp: | Glödande |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Ström: | 13 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 38 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 148 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K12010 S-2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026