Miele K 11820 SD Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 11820 SD (44 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Miele K 11820 SD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

Bruks-ochmonteringsanvisning
Kylskåp
medDynaCool
K11820SD
K12620SD
K12820SD
K12820SDedt/cs
Bruksanvisningenskaovillkorligen
läsasinnankylskåpetinstalleras
ochtasibruk.
Därmedundvikerduolyckor
ochskadorpåkylskåpet.
M.-Nr.07933080
sv-SE
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 11820 SD |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 630 mm |
| Höjd: | 1850 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 194 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.14 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Flaskställ: | Ja |
| Termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Produktstorlek (BxDxH): | 600 x 630 x 1850 mm |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 390 l |
| Porttyp: | Single |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 11820 SD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026