Miele K14820 SD Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K14820 SD (48 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 46 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Miele K14820 SD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48

Bruks-ochmonteringsanvisning
Kylskåp
medDynaCool
K14820SD
Bruksanvisningenskaovillkorligen
läsasinnankylskåpetinstalleras
ochtasibruk.
Därmedundvikermanolyckor
ochskadorpåkylskåpet.
M.-Nr.07299300
sv-SE
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K14820 SD |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 1850 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 155 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.425 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Flaskställ: | Ja |
| Luftfilter: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Lamptyp: | LED |
| Material, hölje: | Metall |
| Antal hyllor i frysen: | 6 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Äggfack: | Ja |
| Frysfritt system: | Nej |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 385 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K14820 SD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026