Miele K 7347 C Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 7347 C (84 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Miele K 7347 C eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 7347 C |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 42600 g |
| Bredd: | 559 mm |
| Djup: | 546 mm |
| Höjd: | 1213 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 92 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.25 kWh/24h |
| Sladdlängd: | 2.2 m |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Produktens färg: | Ej tillämpligt |
| Kontrolltyp: | Röra |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | C |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50/60 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 33 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 570 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Ansluten effekt: | 1200 W |
| Kylkapacitet netto: | 190 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Installationsfack, höjd (min): | 1216 mm |
| Installationsfack, höjd (max): | 1231 mm |
| Färskzon-fack nettokapacitet: | 67 l |
| Styrningsappar som stöds: | Miele@Home |
| Miele-teknik (förvaring av livsmedel): | DynaCool, Party mode, Sabbath mode, SoftClose |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 7347 C ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026